Gattinata*Pl                  

    Hodowla kotów Balijskich i Orientalnych Długowłosych

 

Home      Nasza hodowla   Nasze Koty     Kocięta        Adopcje        O rasie    Wystawy    Linki     Napisz do nas

***  poznaj nowe kociaki Y  ***


Jeśli jesteś zainteresowany kociątkiem Gattinata*PL ...

 
  • Koty Gattinata*PL, niezależnie od tego, czy z przeznaczeniem do hodowli, czy „do kochania”, będą powierzane tylko odpowiedzialnym i kochającym koty osobom.
  • Starannie dobieramy nowych właścicieli naszych kociąt: powierzamy je wyłącznie osobom, które poznaliśmy osobiście i przekonaliśmy się, że zamierzają i potrafią stworzyć właściwe warunki życia dla kociaka, że potrafią zadbać o jego dobre samopoczucie, o dietę i czystość na właściwym poziomie, o zdrowie kota zarówno w sensie regularnych szczepień ochronnych, jak i w sensie leczenia w razie choroby.
  • Nie pochwalamy swobodnego wypuszczania kota poza dom; koty rasowe są stworzone i wychowywane przez nas od dnia swoich urodzin do życia domowego, a nie na zewnątrz. Jeśli uważasz, że kotu należy zostawić swobodę wychodzenia na zewnątrz, to najlepiej rozejrzyj się za bezdomnym kociątkiem, a przygarniając je i otaczając opieką, może nawet przedłużysz mu życie. Pamiętaj jednak, że kot wychodzący – oprócz innych niebezpieczeństw – narażony jest na straszną śmierć pod kołami samochodu.
  • Koty uwielbiają przebywanie na świeżym powietrzu. Nasze koty wychodzą, pod naszym ścisłym nadzorem, na ogrodzony gęstą siatką ogródek. Wszystkie nasze kocięta bardzo łatwo przyzwyczajają się do chodzenia na smyczy, jeśli zechcecie chodzić z nimi na spacery. Docenią też bezpieczną wolierę w ogrodzie.
  • Uważamy, że pierwszym parametrem wyboru przyjaciela na następne 15 lat (może więcej), nie powinna być cena. Jeśli twoim jedynym pytaniem, w celu zakupu kociaka, jest „ile kosztuje?”, to powinieneś skierować swoje kroki do najbliższego schroniska dla zwierząt, gdzie wiele nieszczęśliwych zwierzątek czeka na opiekunów, a stamtąd można je przygarnąć gratis.
  • Kot jako żywe stworzenie, nie może być kupowany w prezencie dla kogokolwiek. Jeśli więc szukasz podarunku dla narzeczonej czy dla małego dziecka, proszę wymyśl coś innego, bo niekoniecznie uszczęśliwisz obdarowanego.
  • Nie powierzymy naszych kociąt tym, którzy „chcą spróbować swoich sił w hodowli”. Koty Gattinata*PL trafią tylko do poważnych i doświadczonych hodowców. Zanim zdecydujemy o przeznaczeniu kociątka do jakiejś hodowli, rezerwujemy sobie prawo do zasięgnięcia opinii o niej. Kocięta przeznaczone do hodowli zostaną przed wydaniem przetestowane na FIV i FELV z właściwym wpisem do książeczki zdrowia.
  • Kocięta z rodziny orientów, które hodujemy są z natury bardzo towarzyskie. Dlatego bardzo mile widziane jest, jeśli w potencjalnym nowym domu naszego kociątka są już inne koty. Nasze kociaki aklimatyzują się doskonale i zaprzyjaźniają niezwykle szybko z innymi kotami.
  • WSZYSTKIE kocięta Gattinata*PL są sprzedawane z rodowodem. Dla nas „rasowy = rodowodowy”.
 
 

Jeśli jesteś osobą kochającą koty i pragnącą ich dobra oraz zależy Ci na zyskaniu oddanego i wiernego przyjaciela na następne naście lat, to kocięta Gattinata*PL są dla Ciebie.

Napisz do nas na Gattinata@wp.pl lub skype Gattinata lub zadzwoń: 022-7340194; 0606-312 056.

 
 

Powrót